Kampery wynajem Kraków

Rate this post

Kampery wynajem Kraków. Czy warto wypożyczyć kampera i jak to zrobić?

Czy kampery wynajem Kraków są dobrym sposobem na spędzenie nieszablonowego, wyjątkowego urlopu? Być może są osoby, które nie lubią takiej formy wypoczynku, jednak dla większości miłośników turystyki jest to okazja do przeżycia wspaniałej, niezapomnianej przygody. Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie kampera, możesz liczyć na pełną swobodę podczas wakacji, bo praktycznie nic Cię nie ogranicza. Wraz z pozostałymi pasażerami możecie ustalać i dowolnie modyfikować plany – nie trzyma Was żaden rozkład jazdy, godziny wylotów czy rezerwacje w hotelach. Bez wątpienia daje to poczucie swobody i wolności, a także zostawia miejsce na o wiele więcej spontaniczności, niż w przypadku tradycyjnych wczasów.

Zdaniem wielu osób wynajem kampera Kraków to również doskonałe rozwiązanie dla towarzyskich osób, które uwielbiają po drodze poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i wysłuchiwać ich historii. Rzeczywiście podczas podróży domkiem na kółkach często trafia się okazja do spotkania kogoś nowego – np. na kempingach, popularnych parkingach dla kamperów czy w innych miejscach polecanych przez miłośników karawaningu. Co więcej, środowisko to jest niesamowicie otwarte, uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do innych, więc wieczorne integracje i rozmowy bardzo często są wpisane w klimat tego typu wyjazdów.

Cała wizja podróży brzmi bardzo kusząco, jak jednak ją zrealizować? Nawet jeśli nie masz swojego samochodu i nie chcesz wydawać od razu gigantycznych pieniędzy, nie musisz się martwić. Wypożyczalnia kamperów Kraków oferuje nowe samochody marki Ford w atrakcyjnych cenach i z niezwykle bogatym wyposażeniem. Dzięki nim zabierzesz swoich bliskich na wspaniały wyjazd i będziecie mieli okazję przekonać się, czy taka forma wypoczynku Wam odpowiada. Dla wielu ludzi jest to moment rozpoczęcia wspaniałej przygody ze światem karawaningu.

Dlaczego warto wypożyczyć kampera?

Wynajmem kamperów Kraków warto się szczególnie zainteresować w kilku przypadkach. Przede wszystkim jest to dobry pomysł, jeśli chcesz po raz pierwszy przekonać się, czy spędzenie urlopu w samochodzie Ci odpowiada. Wizja jechania ciągle przed siebie, odkrywania nowych miejsc i tworzenia planu wycieczki na bieżąco jest niesamowicie kusząca, ale są też osoby, które muszą mieć wcześniej wszystko zaplanowane i karawaning może nie być światem dla nich. Kamper wynajem Krakow może być pomocny również wtedy, gdy w podróż wybierasz się jedynie raz lub dwa razy do roku, więc opłaca się on bardziej niż zakup domu na kółkach na własność.

Choć wynajęcie takiego pojazdu kosztuje trochę więcej, niż zwykłego samochodu osobowego, to pamiętaj, że to nadal opcja tańsza od jego kupna. Wziąć tu pod uwagę trzeba też to, że w wypożyczalni kamperów Kraków ceny są wyjątkowo atrakcyjne, a do Twojej dyspozycji są najnowsze i w pełni wyposażone pojazdy, w których znajdziesz prysznic, toaletę, kuchenkę, klimatyzację i ogrzewanie, a nawet telewizję. Inwestując we własnego kampera, za każdy z tych dodatków często trzeba zapłacić osobno. Nawet wyjeżdżając na wakacje raz w roku, przez kolejne miesiące musiałbyś ponadto dbać jeszcze m.in. o amortyzację samochodu, opłatę ubezpieczenia, wymianę płynów, przeglądy itp., a to wszystko kosztuje.

W przypadku wynajmu kampera Kraków każdy z tych elementów załatwiają i opłacają za Ciebie fachowcy, a Tobie do uregulowania pozostaje jedynie cena wynajmu. To ogromny plus i jednorazowy wydatek, a nie inwestycja, o którą trzeba dbać przez cały rok. W porównaniu do kupna domu na kółkach, wynajem jest szansą na stosunkowo tanie przeżycie niezapomnianego urlopu pełnego wolności, spontaniczności i spędzania nocy w niepowtarzalnych, przepięknych miejscach.

Kampery wynajem Kraków – jak wypożyczyć kampera?

Wynajem kamperów Kraków nie jest skomplikowany i w zasadzie nie różni się szczególnie od wynajęcia zwykłego samochodu – przynajmniej pod względem samej procedury. Prawdziwym wyzwaniem jest za to wybranie samochodu, który będzie idealny. Pamiętaj, że musi on być odpowiedni zarówno pod względem wyposażenia, jak i ceny.

Kamperów wynajem Krakow może być też zdecydowanie tańszy, jeśli wybierzesz okres poza sezonem urlopowym. Wtedy też największe atrakcje nie będą tak oblegane, a na drogach i w miastach będzie  mniej ludzi. Nie brak miejsc, w których ciepło jest np. już na przełomie kwietnia i maja oraz we wrześniu czy nawet październiku. Z drugiej strony nie każdy ma szansę wtedy na urlop, a niektórzy też liczą na prawdziwe upały i to z nich chcą skorzystać, wybór terminu należy więc tylko do Ciebie i pozostałych uczestników wycieczki.

Określ swoje potrzeby i wybierz pojazd dla siebie

Przed rozpoczęciem poszukiwań idealnego samochodu rozważ wspólnie ze wszystkimi uczestnikami wyjazdu, jakie macie względem niego oczekiwania oraz podstawowe plany. Zadbajcie m.in. o wygodę. Wybierzcie pojazd, w którym niczego nie brakuje i na pewno spędzicie ten czas w komfortowych warunkach. Czasami turyści starają się na tym aspekcie oszczędzać, zwykle jednak kończy się to jedynie rosnącą frustracją w drodze oraz zrażeniem się do karawaningu, więc lepiej takiej strategii unikać.

O kampera wynajem Kraków na szczęście nie musicie się martwić. W przystępnej cenie znajdziecie tam samochody oferujące najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak m.in. zamrażarkę, lodówkę, umywalkę, bagażnik rowerowy czy nawet markizę, stolik i krzesła. Doświadczeni pracownicy zadbają także o to, aby Wasz dom na kółkach był doskonale przygotowany do drogi pod każdym względem, o co posiadacze własnych pojazdów muszą troszczyć się sami. W tym przypadku pozostanie Wam jedynie zapakowanie swoich rzeczy i ruszenie w trasę.

Dobrze dostosujcie powierzchnię i liczbę miejsc, którymi ma dysponować Wasz domek na kółkach. Policzcie nie tylko fotele, ale również legowiska. Nie bez znaczenia jest też pojemność schowków i przestronne wnętrze – im liczniejsza grupa, tym więcej rzeczy do zabrania, które trzeba gdzieś schować, żeby nie przeszkadzały. Zmieszczenie całego ekwipunku w zbyt małym samochodzie może być problemem, szczególnie w sytuacji, gdy planujecie zabierać ze sobą również jakieś zapasy jedzenia.

Czy wakacje w kamperze są dla wszystkich? Niektórzy wierzą w mity

Camper wynajem Kraków umożliwia wejście do świata karawaningu bez inwestowania gigantycznych pieniędzy w kupno samochodu, wszystkich dodatków, uiszczania opłat i innych nieprzyjemności. To okazja do spróbowania czegoś nowego i oryginalnego zarówno dla kierowcy, jak i pozostałych uczestników wyprawy. Urlopując w ten sposób, trzeba jednak lubić taki klimat podróży, w których najbardziej liczą się ludzie, dobra zabawa, wolność, swoboda i szansa na odkrywanie interesujących miejsc, których nie ma w żadnych przewodnikach. Osoby, które nie są otwarte na nowości i ciekawe świata, mogą nie czuć się zbyt dobrze.

Jeśli jesteś zainteresowany kamperów wynajmem Kraków, to musisz również zdawać sobie sprawę z tego, że nie będą to standardowe wczasy pełne odpoczynku. Siedzenie za kierownicą przez wiele godzin potrafi być nieco męczące, bo nie wystarczy pokonać drogę w jedną i drugą stronę, między którymi czeka Cię kilka dni bez samochodu. W tym przypadku kierowcą jesteś cały czas, chyba że wymieniacie się z innymi pasażerami tym obowiązkiem. Nie przejmuj się jednak, bo karawaning jest pod tym względem magiczny – sprawia, że szybko urlopem i przyjemnością staje się sama trasa. Poczucie wolności towarzyszące pokonywaniu kolejnych kilometrów daje niesamowitą satysfakcję i bardzo łatwo zacząć się cieszyć obserwacją świata wokół, znajdując interesujące miejsca po drodze i zatrzymując się wszędzie, gdzie ma się na to ochotę.  

Wielu osobom wydaje się, że wczasy w domku na kółkach muszą być niewygodne i męczące, więc z nich rezygnują, nawet bez spróbowania. Wybór odpowiednio dużego i dobrze wyposażonego samochodu jest kluczem do sukcesu, dzięki któremu można uniknąć rozczarowania i cieszyć się urlopem dostosowanym do oczekiwań. Błędnym myśleniem jest też to, że karawaning opiera się na unikaniu wszelkich atrakcji, większych miast czy popularnych kurortów. Prawda jest taka, że wszystko zależy od Ciebie i sam możesz zadecydować, czy przez cały urlop będziecie spali tylko nad jeziorami i z daleka od cywilizacji, czy może na świetnie wyposażonych kempingach, których nie brakuje nawet w największych miastach Europy.

Podobnie wygląda kwestia wyżywienia w czasie jazdy domem na kółkach. Camperów wynajem Kraków oferuje samochody wyposażone w wygodne stanowisko kuchenne, na którym bez problemu możesz nawet ugotować obiad dla całej rodziny. Nie oznacza to przecież jednak, że nie możesz codziennie jeść w restauracjach oraz polecanych lokalach, serwujących pyszne potrawy. Niektórym wydaje się, że wakacje w trasie to kilka dni ciągłego gotowania i jedzenia tego samego, co w domu, a ta wizja rzeczywiście może zniechęcić. W kamperze jednak można wygodnie przygotować np. tylko śniadania oraz kolacje, co pozwoli na oszczędzenie pieniędzy na wspaniałe obiady czy korzystanie z wyjątkowych atrakcji.

Ciesz się wolnością i poznaj smak karawaningu

Wokół karawaningu narosło wiele legend i mitów, ale o tym, jak jest naprawdę, musisz przekonać się samemu. Kampery wynajem Kraków są na to świetnym sposobem, bo ich cena jest atrakcyjna, samochód zostaje profesjonalnie przygotowany do drogi, ma niezbędne wyposażenie, a Tobie pozostaje jedynie zapakować do niego walizki i ruszyć w drogę. Zabierz swoich bliskich i przyjaciół na niezapomniane wakacje, jakich jeszcze nigdy nie mieliście okazji przeżyć. Przekonajcie się, że podróżowanie z własnym domem ma szereg zalet, których próżno szukać podczas tradycyjnych wczasów w hotelu. Czasem kilka gwiazdek i basen pod oknem warto wymienić na poczucie wolności, swobody, odkrywanie niesamowitych miejsc i poznawanie nowych ludzi, z którymi trudno będzie się rozstać.

L

Services

Blog

Resources
Kontakt

Wypożyczalnia Kamperów Kraków

Wincentego Pola 7

31-532 Kraków

tel: 793 443 843

Opinie Google